O firmie

Firma TECH JET powstała w 2004 roku. Od początku naszej działalności specjalizujemy się w dystrybucji materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących. W swojej ofercie posiadamy tusze do drukarek, tonery do drukarek (oryginały oraz nowe zamienniki) oraz materiały biurowe. Oferujemy między innymi: tonery laserowe HP, Lexmark, Samsung oraz wiele innych, tusze do drukarek HP, Epson, Brother, OKI. Jesteśmy w stanie zrealizować każde Państwa zamówienie typowe, jak i nietypowe, a takie wyzwania najbardziej lubimy.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze, dużemu doświadczeniu możemy państwu zaoferować produkty   oraz usługi w bardzo konkurencyjnej cenie w niespotykanej wysokiej jakości. Polityka firmy opiera się na indywidualnym i pełnym zaangażowania podejściu do każdego klienta niezależnie od wartości zlecenia. Oferujemy bezpłatny transport oraz fachowe wsparcie techniczne. Dzięki temu nieustannie się rozwijamy, a nasza firma jest rozpoznawana jako solidny, rzetelny i uczciwy partner w interesach.

Naszym nadrzędnym celem jest zawsze pełna satysfakcja naszych klientów, a dzięki ich zaufaniu udało się nam osiągnąć dotychczasowe sukcesy. Traktujemy to jako zobowiązanie, które dopinguje nas do jeszcze cięższej i lepszej pracy.